یخچال و فریزر

یخچال و فریزر

یخچال و فریزر را می توان یکی از اختراعات مهم بشر در نگهداری مواد غذایی دانست به گونه ای که امروزه نبود این محصولات آسایش زندگی افراد را با مشکل روبه رو می کند. انواع یخچال و فریزر ال جی جزو محصولاتی با کیفیت هستند که با دارا بودن فناوری های مختلف موجب حفظ طراوات و تازگی بیشتر مواد غذایی، صرفه جویی در مصرف انرژی شده و دوست دار طبیعت هستند. این محصولات در مدل های متنوعی در بازار جهانی به فروش می رسند و در چند نوع اصلی یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر بالا، یخچال فریزر پایین ، یخچال فریزر دوقلو قرار می‌گیرند. قیمت یخچال و فریزر ال جی با توجه به ظرفیت ( گنجایش براساس فوت ) و نوع آن متفاوت است چرا که امکانات و تجهیزات به کار رفته از سوی ال جی در مدل های مختلف متفاوت می باشد.

نمایش توضیحات...

ال جی در تمامی مدل ها از کمپرسور خطی اینورتر (Inverter Linear Compressor) بهره گرفته است، این کمپورسور نسبت به کمپرسورهای معمولی از مزیت هایی چون کاهش صدای دستگاه، افزایش خنک کنندگی و صرفه جویی در مصرف انرژی برخوردار بوده و ال جی باقرار دادن ضمانت ده ساله برای موتور آن را تضمین کرده است.
یخچال ساید بای ساید ال جی، با استفاده از این محصولات هیچ گاه با کمبود فضا برای نگهداری مواد غذایی رو به رو نمی شوید. ساید بای سایدهای ال جی با طراحی ظاهری شیک و مجهز بودن به نوآوری Door-in-Door علاوه بر ایجاد فضای بیشتر، امکان دسترسی شما به مواد غذایی را راحت تر کرده اند و از اتلاف انرژی جلوگیری می نمایند. شما با خرید ساید بای ساید ال جی به آشپزخانه خود زیبایی شیک و مدرنی می بخشید. قیمت این نوع از یخچال و فریزر ال جی نسبت به سایر یخچال ها گران تر می باشد.
یخچال فریزر بالا ال جی از طراحی ظاهری اصیل برخوردار بوده و الجی مدل های مختلف یخچال و فریزر درب از بالا خود را مجهز به انواع فناوری های روز کرده است و کاملا بدون برفک بوده و شما نیازی به صرف زمان و انرژی برای یخ زدایی مواد غذایی نخواهید داشت.
یخچال فریزر پایین ال جی از دیگر انواع یخچال و فریزر ال جی است این یخچال قابلیت تنظیم طبقات را در بخش فریزر و یخچال داشته و بنابراین شما می توانید به راحتی فضای نگهداری مواد غذایی را مدیریت نمایید.
یخچال فریزر دوقلو ال جی، از دو یخچال تشکیل شده که یکی یخچال و دیگری فریزر است. این نوع از یخچال و فریزر ال جی بسیار کاربردی بوده و ضمن طراحی فوق العاده مجهز به فناوری های روز و نوین ال جی می باشد.
فروشگاه اینترنتی ال جی لند به عنوان جامع ترین فروشگاه اینترنتی و تخصصی محصولات ال جی، با سالها تجربه محصولاتی اصل و با کیفیت را به همراه گارانتی گلدیران به صورت آنلاین به فروش می رساند و شما هموطنان عزیز می توانید اقدام به خرید یخچال و فریزر ال جی به صورت آنلاین و اینترنتی نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن در هر کجای ایران محصول مورد نظر خود را تحویل بگیرید.
خرید آنلاین یخچال و فریزر ال جی
در بخش یخچال و فریزر فروشگاه جامع ال جی لند، انواع مدل های مختلف یخچال و فریزر ال جی قرار گرفته است. شما از طریق این بخش می توانید مناسب ترین قیمت روز یخچال و فریزر ال جی را در این فروشگاه مشاهده کنید. برای تسریع و راحتی خرید شما تمامی این یخچال ها در زیر منو یخچال و فریزر براساس نوع و کاربرد تفکیک شده است و اگر مدلی خاص مدنظر شماست می توانید از زیر منو دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. ال جی لند برای ایجاد یک خرید هوشمندانه در مورد هر یک از محصولات درج شده و انتخابی شما در بخش توضیحات و ویژگی ها اطلاعاتی مفید و دقیق قرار داده و در نهایت پس از بررسی و مقایسه قیمت یخچال و فریزر ال جی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مخفی کردن توضیحات

تماس با ما

ال جی لند