جشنواره جدید ال جی به رنگ تابستان

جشنواره به رنگ تابستان

ال جی تصمیم گرفته در جشنواره ‌”به رنگ تابستان” محصولات خانگی و تهویه مطبوع خود را با تخفیف های بسیار ویژه عرضه کند. این محصولات شامل یخچال و لباسشویی سری SIGNATURE، دستگاه مراقبت از لباس Styler و سری جدید دستگاه های تهویه هوا از جمله مدل Art Cool می باشد که شامل تخفیف نقدی تا سقف ۲ میلیون تومان می شود. جشنواره به رنگ تابستان از ۳۱ تیرماه تا ۶ مرداد ماه برگزار می شود و تخفیفات در نظر گرفته شده برای مدل های ذکر شده در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد. فرصت نصب محصولات فقط تا ۹ مرداد ۱۳۹۷ است.

شرایط جشنواره به رنگ تابستان :

• تخفیفات در نظر گرفته شده برای مدل های ذکر شده در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد. ( فرصت نصب تا ۹ مرداد ۱۳۹۷)
• استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید محصولات مشمول جشنواره با گارانتی شرکت گلدیران و از نمایندگی های مجاز این شرکت و نصب محصول از طریق شرکت گلدیران است.
• شرایط و هدایای این جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
• در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهام با شماره ۸۴۷۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

summer-sales

         مراحل شارژ کارت هدیه جشنواره به رنگ تابستان

مراحل شارژ کارت هدیه به رنگ تابستان

  1. جهت دریافت تخفیف ها پس از نصب، محصول خریداری شده حتماً باید توسط شرکت گلدیران نصب گردد. جهت نصب با شماره ۸۴۷۳۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
  2. مهلت نصب محصولات شامل تخفیف در جشنواره تابستان تا ۹ مرداد ماه ۱۳۹۷ می باشد.
  3. تنها ارسال شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم خانگی، درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و با اعداد انگلیسی ارسال فرمایید.
  4. به ازای هر محصول مشمول جشنواره به رنگ تابستان که خریداری می کنید، یک کارت دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.
  5. حداکثر تا ۷ روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی نیز حداکثر ۲۰ روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.
  6. جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد ۱ را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ ارسال فرمایید.
  7. در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت بیست روز از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد ۴ را به شماره ۱۰۰۰۸۳۵۸۳ پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره ۸۴۷۳۳-۰۲۱( بخش جشنواره ها ) تماس بگیرید. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا ۱ ماه پس از پایان جشنواره خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت ها میسر نمی باشد.
  8. کارت هدیه ی جشنواره به رنگ تابستان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.

منبع : lgblog.ir

پست های مرتبط

تماس با ما

ال جی لند